קירות ביתיים

קיר טיפוס ביתי

109בניית קיר טיפוס בבית יכולה לאפשר לילדים לעשות את צעדיהם הראשונים בעולם הוורטיקלי אך גם לאפשר למטפסים אימון טיפוס ללא צורך בהגעה לקיר הטיפוס הקרוב למקום מגורכם או למצוק טבעי.

בניית קיר טיפוס בבית אפשרית גם בשטח מצומצם אם "המשתמש העיקרי"  עדיין לא חגג בר/ת מצווה. קיר טיפוס יכול להוות תוספת אטרקטיבית בכל חדר ילדים או גינה. קיר טיפוס בייתי יבנה ע"פ רוב מעץ כאשר הוא נתמך על קיר קיים.

קיר טיפוס בייתי יכול להתאים לילדים בכל גיל (מכאלה שזה עתה למדו ללכת ועד ל"ילדים בנפשם") ולהוות משחק תורם ומחזק לאורך שנים רבות. בניית קיר מודולרי בעל אפשרויות רבות לבניית "מסלולים"  תגדיל באופן משמעותי את אטרקטיביות המתקן למשתמש הצעיר (והמבוגר). 

קיר טיפוס בחדר ילדים

קיר טיפוס בסיסי בחדר ילדים יכול להתאים לילדים מגיל שנה ומעלה (כן- ילד בן שנה יכול לטפס) ויכול להתאים גם לחדר ילדים סטנדרטי. בניית קיר הטיפוס אינה פוגעת בקיר הקיים וניתן להתאים את מידותו למידות החדר. 

במידה וקיים קיר בטון (לדוגמא בממ"ד) ניתן למקם אחיזות טיפוס ישירות על הבטון. אך לשיטה זו ישנן חסרונות משמעותיים. 

קיר טיפוס בייתי יכול להיות ישר (וורטיקלי) או עם זוויות משתנות. ע"פ רוב הקיר יהיה "קיר טיפוס לרוחב" ולא קיר העולה לגובה רב. 

את קיר הטיפוס ניתן להוסיף לחדר קיים גם אם הוא לא תוכנן בשלבי הבניה. 

קיר טיפוס ביתי ניתן לבנות בתוך הבית או בחוץ (במרפסת או בגינה) קיר טיפוס חיצוני אינו צורך מקום רב ומהווה תוספת דקורטיבית ופרקטית לגינה... 

קיר טיפוס חיצוני בגינה

את הקיר ניתן לצבוע בכל צבע ע"פ בקשת הלקוח או לצייר ציור בעזרת צייר המתמחה בציורי קיר אתו אנו עובדים. 

עלות קיר טיפוס ביתי קטן אינה גבוהה אך מומלץ לקחת בחשבון גם את עלות אחיזות הטיפוס והמזרון אשר עשויים להיות בעלי השפעה גדולה על עלות הפרויקט כולו.