אבטוח אוטומטי

authdistributor-bannerמערכות האבטוח האוטומטי של Head Rush Technologies  הינן המילה האחרונה בתחום החדשני של מערכות אבטחה אוטומטיות המותאמות לתחום החוויתי של קירות טיפוס, אומגות (גלישה זויתית), ומתקני אתגר.

הטכנולוגיה החדשנית של החברה מאפשרת שימוש במוצרים במגוון שימושים תוך הגברת הבטיחות באתר, הורדת עלויות ופתיחת אפשרויות לקהלי יעד חדשים. טכנולוגיית הבלימה הייחודית (עליה ניתן ללמוד כאן) גורמת לכך שלמכשירים אמינות גבוהה ביותר והם נידרשים לבדיקה תקופתית רק פעם בשנה (ללא תלות בכמות השימוש). מעל 130 מכשירים כבר מותקנים בארץ בקירות הטיפוס המובילים, פארקים, מתקנים ניידים ומתקני אימון. 

360Climbing הינה היבואנית והמפיצה הבלעדית של מוצרי החברה בארץ. בנוסף לכך אנו משמשים כתחנת שירות אזורית מורשה של החברה ובמסגרת זו אנו מוסמכים לבצע את אישור התקינות השנתי למכשירים וכל תיקון או טיפול נדרשים ובכך לחסוך לצרכן בארץ עלויות גבוהות  וזמן רב. אנו מחזיקים במלאי באופן קבוע רצועות וחלקי חילוף לביצוע כל הטיפולים.

לחברה מגוון מוצרים לשימושים שונים:

טרו בלו (trublue)

מכשיר אבטחת הטיפוס המתקדם בעולם. מתאים לאבטוח טיפוס עד לגובה של 19.8 מטר. מעל 100 מכשירים מותקנים בארץ מאילת ועד צוק מנרה ומספקים למפעילים ראש שקט ורמת בטיחות מירבית.  למידע נוסף על המכשיר ולהצעת מחיר- צור קשר! 

קוויק ג'אמפ (quickjump)

מכשיר "מדמה נפילה". מיועד לאבטחת קפיצה מפלטפורמה מוגבהת. ניתן להתאים את רמת האדרנלין (גובה הנפילה החופשית) בהתאם לגובה המתקן וקהל היעד. גובה שימוש מ8 ועד 23 מטרים.  למידע נוסף על המכשיר ולהצעת מחיר- צור קשר! 

זיפ סטופ (zip stop)

מכשיר מתקדם לבלימת אומגה (גליזה זויתית). מאט את המשתמש בצורה הדרגתית ומבוקרת ללא תלות במשקלו ובמהירות ההגעה. המכשיר הבטוח ביותר הקיים לבלימת אומגה. ניתן להוסיף גם לאומגה קיימת. למידע נוסף על המכשיר ולהצעת מחיר- צור קשר! 

ארבורל (אחיזות לעצים)

סטים יעודיים להלבשת אחיזות טיפוס בצורה קלה ופשוטה על כל עץ (או עמוד) הקיים בשטח. הופך כל גזע עץ לקיר טיפוס תוך זמן קצר ומאפשר לבצע מגוון הפעלות ופעילויות. מגוון סטים לכל גודל של העץ (אינו פוגע בעץ). למידע נוסף על הסטים ולהצעת מחיר- צור קשר! 1
6
2
3
walltopia וולטופיה ישראל
5