אחיזות לקיר טיפוס

אחיזות טיפוס לרכישה

אחיזות לקיר טיפוס הינן הקשר בין המטפס לקיר...  ישנה חשיבות רבה לבחירה נכונה של אחיזות טיפוס לקיר טיפוס על מנת לאפשר למטפס חוויה טובה, מגוונת ובטוחה.

ישנם היום אין ספור יצרני אחיזות ולכל ייצרן מגוון עצום של דגמים וצורות. אז איך בוחרים את האחיזות שמתאימות לכם?

דבר ראשון חשוב להקפיד לקנות אחיזות טיפוס העומדות בתקני הבטיחות השונים, ומתאימות למיקום קיר הטיפוס ואופי הפעילות. 

חברתנו מייבאת אחיזות של חברת HRT, חברת Fiction ו300.  שלושת החברות הינן חברות אחיזות ותיקות ומוכרת בעלת מגוון גדול של אחיזות טיפוס לכל מטרה.

אנו מחזיקים מלאי גדול של אחיזות בארץ באופן קבוע על מנת לספק ללקוחות מוצרים באופן מיידי. כמו כן ניתן לרכוש מגוון גדול של ווליומים ("פיצ'רים") לקירות טיפוס ומוצרים נילווים לאימון ולבנית קירות (אומי נעץ והברגות, ברגים לאחיזות, מפתחות אחיזות ועוד...) לכל אחת מהחברות עשרות "סטים" שונים של אחיזות טיפוס. מצ"ב מספר דוגמאות מתוך מאות הסטים הקיימים:

 

סט אחיזות- דוגמא 1

אחיזות טיפוס חדשות מגיעות בסטים. כל סט של אחיזות מכיל מספר אחיזות שונה.
סט האחיזות המצורף (10042) מכיל 27 אחיזות טיפוס בינוניות המתאימות למטפסים מתחילים (ג'אגים) ויכולות לשמש כאחיזות ידיים או רגליים. ניתן להזמין את הסט בכל אחד מ13 הצבעים הקיימים (בכפוף למלאי בארץ)
מחיר הסט- 640 ש"ח (כולל מע"מ)

 

סט אחיזות- דוגמא 2

סט אחיזות של חברת HRT המכיל 13 אחיזות שונות בגודל בינוני וגדול כולם בצורה של חיות שונות. תוספת מעניינת ומגניבה לכל קיר טיפוס אשר בשימוש ילדים... ניתן להזמין בכל אחד מ13 הצבעים הקיימים (בכפוף למלאי בארץ)  מחיר הסט- 590 ש"ח (כולל מע"מ)

 

 

 

אחיזות בתפזורת- דוגמא 3

ניתן להגיע למחסן ולבחור מתוך מגוון רחב מאוד של אחיזות טיפוס חדשות המגיעות בתפזורת ולא בסטים. האחיזות מגוונות מאוד בצבעים וחלקן צבועות בשני צבעים (או יותר). באחיזות התפזורת תמצאו בעיקר אחיזות המתאימות לילדים ולקירות טיפוס המיועדים למטפסים לא מנוסים. אחיזות בתפזורת הן אופציה מצויינת למי שרוצה לרכוש מספר לא גדול של אחיזות אבל במגוון צבעים. 

 

 

ניתן להתרשם ממאות סטים של אחיזות לרגלים, אחיזות לידיים, אחיזות לקירות טיפוס ביתיים, ידיות למתחילים, אבנים למתקדמים ועוד באתרי הייצרניות. ניתן להזמין ולאסוף סטים ממשרדנו בכפ"ס או במשלוח לכל מקום בארץ.

כרגע ישנו מלאי עצום של אחיזות בארץ, זמין לרכישה. לפרטים נוספים- צרו קשר! 


אחיזות טיפוס משומשות

בנוסף למגוון האחיזות שאנו מייבאים, ניתן גם לרכוש אצלנו אחיזות משומשות לקיר טיפוס. האחיזות המשומשות הן אחיזות אשר היו בשימוש בקירות הטיפוס השונים. האחיזות לפעמים דהויות יותר, פחות מחוספסות או עם פגם קל, אם זאת כולן בטוחות לשימוש ויכולות לתפקד עוד שנים רבות. אחיזות הטיפוס המשומשות מתומחרות ע"פ גודלן (מקטנטנות עד ענקיות) ולא מגיעות בסטים. כרגע אין אחיזות טיפוס משומשות במלאי 

אתר הולדטופיה

 אתר הזמנת האחיזות Holdtopia הינו האתר הגדול והמתקדם ביותר הקיים כיום להזמנת אחיזות לקיר טיפוס ועזרים לטיפוס. האתר מאגד כ14 יצרני אחיזות מובילים מאירופה ומארה"ב. בהזמנה באתר ניתן לשלב אחיזות של מספר ייצרנים למשלוח פשוט אחד. חברתנו משמשת כנציגת האתר בארץ. נוכל ונשמח לתת לכם קוד אשר מקנה הנחה בעת ההזמנה באתר. גובה ההנחה משתנה ע"פ היצרנים השונים וגודל ההזמנה (5%-35%). אתם מוזמנים ליצור קשר לפרטים!   


מגוון מוצרים לקיר טיפוס בייתי או מקצועי:

פינגר בורדים
 • פינגר בורד HRT
  פינגר בורד HRT

  פינגרבורד בסיסי, מכיל מגוון אחיזות לאימון וחיזוק.
  מתאים לתליה בבית או בחצר.

  295 ש"ח
 • פינגר בורד גדול
  פינגר בורד גדול

  פינגר בורד גדול תוצרת HRT המכיל אחיזות טובות לצד מגוון אחיזות קשות יותר.
  מגיע במגוון צבעים.

  590 ש"ח
 • פינגר בורד "פרפר"
  פינגר בורד "פרפר"

  פינגר בורד המורכב ממספר חלקים. תוצרת HRT

  270 ש"ח
 • פינגר בורד "תאומים"
  פינגר בורד "תאומים"

  זוג אחיזות אשר יכולות לשמש לקמפוס בורד או כאחיזות אימון.
  (ג'ג + סלופ+ אדג'+ פוקט) מגוון צבעים.

  250 ש"ח

1
6
2
3
walltopia וולטופיה ישראל
5